Oznam!
Aktuálne máme všetok tovar vypredaný. V prípade záujmu o naše produkty nás kontaktujte mailom a po opätovnom naskladnení Vás budeme kontaktovať.

O nás

Spoločnosť iFlow, s.r.o. sa zaoberá dovozom, triedením a následným veľkoobchodným predajom použitého second hand oblečenia.

Vstúpili sme na trh v roku 2019 s jasným cieľom a to ponúknuť kvalitný produkt za rozumnú cenu. To môžme ponúknuť predovšetkým vďaka našim dodávateľov z Veľkej Británie ktorí spĺňajú všetky podmientky kladené Európskou Úniou pre dezinfekciu oblečenia. Vďaka tomu Vám môžeme poskytnúť certifikát o dezinfekcii a dezinsekcii.

Tovar si môžete vyzdvihnúť len na základe kontaktu mailom. Pokiaľ ste zaneprázdnený alebo nemáte možnosť osobnej návštevy, je možné Vám tovar zaviesť na určenej trase zdarma (kliknutím prejdete na rozpis trasy), alebo dohodnúť objednanie dovozu, alebo zaslať kuriérskou spoločnosťou.

Sme mladá firma no za tento krátky čas sme získali dostatok spokojných zákazníkov, preto veríme že aj Vám máme čo ponúknuť. Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu.